zamknij
Strona główna » Aktualności » Kroki milowe - kolejny przylądek i... książka!

Kroki milowe - kolejny przylądek i... książka!

Okazuje się, że dzisiejszy dzień jest bardzo istotny w realizacji naszych Zewowych projektów. Rankiem (po godzinie 6 UTC) Szymon i Puffinek minęli kolejny z Przylądków na trasie - australijski Leeuwin. Chwilę później pojawiła się informacja o przedsprzedaży książki. Tak! Naszej książki o Zewowych przygodach.


O ile minięcie przylądka da się podsumować jednym zdjęciem (kolejne Szymonowe selfie z kartką - tym razem z błędem :P) i było wiadomo, że prędzej czy później (a w tempie Szymona prędzej) południk Przylądka zostanie minięty o tyle z książką było ciężej. Ale dziś można już mówić o niej oficjalnie. Ba! można ją już nawet zamówić tak by sprawdziła się jako świąteczny prezent :) O TU O: 

http://www.morka.pl/sklep/produkt/dookola-swiata-o-tak-o-


Dzięki Szkole Żeglarstwa Morka.pl, która wspiera nas ostatnio bardzo w działaniach udało się zebrać nasze przygody na ładnych paru stronach (Milka Jung - redakcja i nierówna walka z naszym brakiem czasu ;) ) , okrasić je wybranymi fotografiami i zamknąć w cudnych okładkach projektu niezastąpionego rysownika Filipa Sułkowskiego

 

 

Brożka, 2017-12-05
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

9 czerwca Atlantic Puffin zawinął do macierzystego portu w Kamieniu Pomorskim.  14 czerwca został wyciągniety na ląd by dokonac kosmetyki części podwodnej. 24 czerwca wypłynął do Górek Zachodnich by 29 wystartowac wyscigu B8. Zajął w nim drugie miejsce...

Zapraszamy na przywitanie w Polsce
Brożka, 23 maja 2018

Po zakończeniu rejsu Szymon wpłynie z Plymouth do wrócić do Polski. Pierwszym portem do którego zawinie będzie Kamień Pomorski. Właśnie tam, w Marinie Kamień Pomorski planujemy duże przywitanie żeglarza i jachtu. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców by dołączyli do nas w tym szczególnym dniu!

SZYMON OPŁYNĄŁ ŚWIAT!!!
Brożka, 17 maja 2018

 Samotny rejsy Szymona dookoła świata został zakończony. 17 maja o godzinie 07:29 UTC "Atlantic Puffin" przeciął linię mety i wpłynął do historii polskiego i światowego żeglarstwa. Opłynął ziemię w czasie 270 dni 10 godzin i 29 minut.

Finish rejsu
Brożka, 15 maja 2018

Rejs „Call of the Ocean” jest już na finishu. Rano 15 maja Szymonowi pozostało około 200 mil morskich do końca rejsu. Prawdopodobny czas minięcia mety, którą stanowi falochron w Plymouth, to 17 maja z wysoką poranną wodą, czyli około 7 rano UTC (8 czasu lokalnego).

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia