zamknij
Strona główna » Aktualności » Kroki milowe - kolejny przylądek i... książka!

Kroki milowe - kolejny przylądek i... książka!

Okazuje się, że dzisiejszy dzień jest bardzo istotny w realizacji naszych Zewowych projektów. Rankiem (po godzinie 6 UTC) Szymon i Puffinek minęli kolejny z Przylądków na trasie - australijski Leeuwin. Chwilę później pojawiła się informacja o przedsprzedaży książki. Tak! Naszej książki o Zewowych przygodach.


O ile minięcie przylądka da się podsumować jednym zdjęciem (kolejne Szymonowe selfie z kartką - tym razem z błędem :P) i było wiadomo, że prędzej czy później (a w tempie Szymona prędzej) południk Przylądka zostanie minięty o tyle z książką było ciężej. Ale dziś można już mówić o niej oficjalnie. Ba! można ją już nawet zamówić tak by sprawdziła się jako świąteczny prezent :) O TU O: 

http://www.morka.pl/sklep/produkt/dookola-swiata-o-tak-o-


Dzięki Szkole Żeglarstwa Morka.pl, która wspiera nas ostatnio bardzo w działaniach udało się zebrać nasze przygody na ładnych paru stronach (Milka Jung - redakcja i nierówna walka z naszym brakiem czasu ;) ) , okrasić je wybranymi fotografiami i zamknąć w cudnych okładkach projektu niezastąpionego rysownika Filipa Sułkowskiego

 

 

Brożka, 2017-12-05
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Puffin jak feniks z popiołu
Ozi, 22 września 2018

Obrazek Wygraliśmy! Cały sezon byliśmy w czubie ale brakowało tej wisienki... Ale mamy to! Wygraliśmy  prawdopodobnie najtrudniejsze regaty z cyklu Pucharu Bałtyku Południowego!  Zwycięstwo w 59 Regatach Gdynia - Władysławowo - Gdynia jest nasze :) Relacja naszego pokładowego kronikarza, taktyka i trymera grota Wiktora Plitko:

9 czerwca Atlantic Puffin zawinął do macierzystego portu w Kamieniu Pomorskim.  14 czerwca został wyciągniety na ląd by dokonac kosmetyki części podwodnej. 24 czerwca wypłynął do Górek Zachodnich by 29 wystartowac wyscigu B8. Zajął w nim drugie miejsce...

Zapraszamy na przywitanie w Polsce
Brożka, 23 maja 2018

Po zakończeniu rejsu Szymon wpłynie z Plymouth do wrócić do Polski. Pierwszym portem do którego zawinie będzie Kamień Pomorski. Właśnie tam, w Marinie Kamień Pomorski planujemy duże przywitanie żeglarza i jachtu. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców by dołączyli do nas w tym szczególnym dniu!

SZYMON OPŁYNĄŁ ŚWIAT!!!
Brożka, 17 maja 2018

 Samotny rejsy Szymona dookoła świata został zakończony. 17 maja o godzinie 07:29 UTC "Atlantic Puffin" przeciął linię mety i wpłynął do historii polskiego i światowego żeglarstwa. Opłynął ziemię w czasie 270 dni 10 godzin i 29 minut.

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia