zamknij
Strona główna » Coś o nim

Coś o nim

Szymon "Ozi" Kuczyński, 33 lata
 ozi

Żeglarz, kurier rowerowy, z wykształcenia technik obsługi portów. Pływał na statkach, prowadzi rejsy turystyczne i szkoleniowe w różnych częściach świata, przeprowadza jachty, jest instruktorem na obozach i rejsach szkoleniowych. Druga pasją Szymona jest kolarstwo. Związał z nią swoją pracę codzienną (w jakim innym zawodzie mógłby trenować co dziennie po 100 km?). Organizator i uczestnik zawodów MTB i szosowych oraz maratonów rowerowych. Stworzył kilka imprez rowerowych które stały się fundamentami min. „Grand Prix Kaczmarek Electric MTB” czy „Zielonogórskie Grand Prix MTB Amatorów”. Mistrz Polski Dziennikarzy i Mediów Reklamowych w maratonie MTB w 2007 r., vice-mistrz Małopolski amatorów w kolarstwie górskim Family Cup (2009 r.), zwycięzca w 10-cio godzinnym maratonie szosowym Miechów 2011. Ukończył XIV Regaty Poloneza na najmniejszym jachcie w historii zajmując 7 miejsce w swojej klasie. Zwyciężył pierwszą edycje regat "Setka przez Atlantyk" z czasem 44 doby 0 godzin 36 minut.

2012-02-21
Więcej w temacie: Uczestnicy

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Coś o niej
2012-02-21

Dobrochna „Brożka” Nowak 25 lat

Żeglarz, instruktor, geograf. Żeglarstwem obciążona genetycznie. Kiedyś pasażer-berbeć pod maminym kapitańskim okiem. Dziś sternik morski i instruktor żeglarstwa.

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:
Ozi, 2015-07-08
Staramy się zawsze być sobą , a że nie jesteśmy idealni.... :)
Krakus, 2015-06-23
Byłem na spotkaniu z Dobrochną w Bydgoszczy, jestem pełen podziwu dla Was. Stopy wody pod kilem. /ale ten język na zdjęciu/
Zew Oceanu, 2012-11-27
Pamiętamy, pamiętamy :) Dziękujemy za miłe słowa i również pozdrawiamy !!
Dana, 2012-11-27
spotkalismy Was z mezem w Portugali Dalej jestesmy pelni podziwu i sledzimy Wasza wyprawe.Serdecznie pozdrawiamy

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia