zamknij

Trasa rejsu

Rejs Maxus Solo Around wyruszy z Wysp Kanaryjskich. Wcześniej od połowy września 2014 do końca października 2014 odwiedzimy największe ośrodki żeglarskie północnej Europy m.in. La Rochelle czy Nieuport. Będzie to odcinek załogowy.  W każdym z portów organizowane będą spotkania z Polonią i żeglarzami.

10 listopada 2014 Szymon wyruszył w samotny rejs dookoła świata. Trasa wiodła przez Atlantyk, Kanał Panamski, Pacyfik, Cieśninę Toressa, Ocean Indyjski, Przylądek Dobrej Nadziei, Atlantyk do Europy. W czasie rejsu Szymon zatrzymał się na Wyspach Kanaryjskich, Martynice, w Panamie, na Markizach, w Australii, na Wyspie Bożego Narodzenia, na Reunionie oraz na Capo Verde. Rejs zakończył się na początku marca 2016 r.

Trasa rejsu i wiadomości z pokładu

brożka, 2013-12-17
Więcej w temacie: Maxus Solo Around

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

A może rekord?
Zew, 2017-06-18
A może rekord?

Prawie 4 lata temu Szymon wybrał Maxusa 22 (długośc 6,36 m) na rejs wokółziemski który zakończył się przed rokiem sukcesem. Teraz ponownie rusza na WIELKIE KÓŁKO, tym razem NON Stop. Jacht z Mazur okazuje się najmniejszym jachtem na świecie, na którym ktokolwiek podjął się takiej próby. Słowem – REKORD. Przypadek? Nie sądzę :)

Wielki Szlem Żeglarstwa
Zew Oceanu, 2017-03-27

 Sezon przyznawania nagród zakończony. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rejs Maxus Solo Around został uznany za najważniejsze wydarzenie w Polskim żeglarstwie w roku 2016. Kapituły przyznające nagrody wielokrotnie podreślały przygotowanie i profesjonalizm w realizacji tego rejsu.


 Jeżeli znajdziecie czas miedzy jazdą na nartach, a lotami na bojerze zapraszamy na nasze prezentacje - slajdowiska podczas których usłyszeć można o rejsie Szymona. 

 Po raz drugi dla Szymona, a po raz trzeci dla Zewu. Po 40 dniach trwania plebiscytu tytuł Żeglarza Roku po raz kolejny trafił w nasze ręce. A to wszystko dzieki Waszemu wsparciu!

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia