zamknij
Strona główna » Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Firma Mitcom Electronic zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę. Przekazano nam antenę wraz z okablowaniem, dzieki której zwiększy się zasięg naszego radia VHF. Antena zostanie zamontowana na topie masztu.

 

 

Serdecznie dziekujemy za wsparcie i zapraszamy do zapoznania sie z produktami firmy Mitcom Electronic 

antena

Mitcom Electronic gave us a useful gift - aerial with cable to our Marine Radio VHF . Aerial will turn up reach of radio. We mount it on top of mast. More information about Mitcom Electronic in website

brożka, 2012-09-29
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Z kamizelką ratunkową w tle
Szymon, 22 czerwca 2015

Z pozdrowieniami od Szymona tekst o kamizelkach ratunkowych, który napisał w czasie drugiego pokonywania Atlantyku. Jakoś go widać wzięło na wspomnienia, bo napisał o tym jak pokonywał ten ocean po raz pierwszy.

Po miesiącu na Pacyfiku
brożka, 15 czerwca 2015

"Pogoda jest taka sobie - teraz od paru dni jest fajnie ale generalnie tak sobie, bo albo nie wiało nic, albo bardzo mocno. Sporą część trasy płynąłem tak naprawdę w bajdewindzie. Teraz dopiero idę takim baksztagiem czyli to co Puffin lubi, więc przyspieszyłem... - mówił Szymon wczoraj w czasie krótkiej rozmowy przez telefon satelitarny.

Pokazy slajdów
brożka, 14 czerwca 2015

Zakończyliśmy nasze wyprawy Zew Oceanu - Setką przez Atlantyk oraz Dziewczyny na pokład - Islandia 2014, ale wcale nie kończymy naszej przygody. Trwa rejs Szymona Maxus Solo Around, a ponadto jeździmy po Polsce z opowieściami o rejsach. Jeśli chcielibyście wziąć udział w naszym pokazie slajdów i spotkać z nami zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę 

Najbliższe spotkanie 21.06.2015 w Bydgoszczy

Zdobywanie Kanału Panamskiego - cz. 3
Szymon, 14 czerwca 2015

Muszę wspomnieć o samym Colon. Generalnie jest uważane za miejsce niezbyt bezpieczne. Ja dosyć sceptycznie podchodzę do ostrzeżeń typu „zaleca się poruszanie tylko taxi” itp. Za pierwszym razem wysiadłem z autobusu gdzieś w centrum i po omacku szukałem biura imigracyjnego.

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia