zamknij
Strona główna » Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Firma Mitcom Electronic zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę. Przekazano nam antenę wraz z okablowaniem, dzieki której zwiększy się zasięg naszego radia VHF. Antena zostanie zamontowana na topie masztu.

 

 

Serdecznie dziekujemy za wsparcie i zapraszamy do zapoznania sie z produktami firmy Mitcom Electronic 

antena

Mitcom Electronic gave us a useful gift - aerial with cable to our Marine Radio VHF . Aerial will turn up reach of radio. We mount it on top of mast. More information about Mitcom Electronic in website

brożka, 2012-09-29
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Co się dzieje... [w Panamie] ?
Szymon, 20 kwietnia 2015

Zastanawiacie się pewnie co się dzieje. Dlaczego wciąż stoję w Panamie i to w dodatku po złej stronie? W zasadzie to ja też chciałbym wiedzieć ….

Dzieje się dużo i mało zarazem.

Pokazy slajdów
brożka, 2 kwietnia 2015

Zakończyliśmy nasze wyprawy Zew Oceanu - Setką przez Atlantyk oraz Dziewczyny na pokład - Islandia 2014, ale wcale nie kończymy naszej przygody. PTrwa rejs Szymona Maxus Solo Around, a ponadto jeździmy po Polsce z opowieściami o rejsiach. Jesli chcielibyście wziąć udział w naszym pokazie slajdów i spotkać z nami zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę.

TAK, TO BYŁ ŻART!
brożka, 1 kwietnia 2015

Drodzy czytacze naszej strony (i wytworów innych mediów żeglarskich). Szymon rzeczywiscie popłynał do Colon na pomiar i rzeczywiście przyjdzie nam słono zapłacić za przejście Kanału Panamskiego, ale wiadomość napisana 1.04 o 1:40 była Prima Aprilsowym żartem.

Koniec marzeń o wyspach Pacyfiku….
Szymon, 1 kwietnia 2015

Jeszcze wciąż Puffin tkwi w mętliku lokalnych zasad i „przepisów” i płacenia, ale już wiemy, że nie będzie tak jak sobie wymarzyliśmy. Niestety koszty przeprawy przez kanał sięgają naszych maksymalnych rezerw finansowych. W związku z tym musimy zrezygnować z rejsu po wyspach Pacyfiku. Australia tez innym razem...

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia