zamknij
Strona główna » Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Firma Mitcom Electronic zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę. Przekazano nam antenę wraz z okablowaniem, dzieki której zwiększy się zasięg naszego radia VHF. Antena zostanie zamontowana na topie masztu.

 

 

Serdecznie dziekujemy za wsparcie i zapraszamy do zapoznania sie z produktami firmy Mitcom Electronic 

antena

Mitcom Electronic gave us a useful gift - aerial with cable to our Marine Radio VHF . Aerial will turn up reach of radio. We mount it on top of mast. More information about Mitcom Electronic in website

brożka, 2012-09-29
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Meldunek i postój na Reunion
brożka, 17 listopada 2015

Dziś rano (17.11.2015) Szymon wpłynął do mariny w Saint Pierre na wyspie Reunion. Wpłynięcie poprzedziła nocna włóczęga w okolicach portu spowodowana złym oznaczeniem toru podejściowego.

Ostatnie 4 dni dziennika z poprzedniego etapu. Krótkie niestety... cóż czuć, że Szymon już przebierał nogami przed postojem na Wyspie Bożego Narodzenia..

Meldunek z Oceanu Indyjskiego
Brożka, 11 listopada 2015

11 listopada 2015 o 4:00UTC dotarł do nas SMS wysłany przez Szymona spod wyspy Rodriqez. Był to pierwszy osiągalny zasięg telefonii komórkowej od ponad 2500 mil morskich. Szymon zameldował, że ma małe problemy z prądem na jachcie i nowe łatki na żaglu, ale poza tym wszystko jest OK.

Kolejne dni z dziennika jachtowego z odcinka Darwin - Wyspa Bożego Narodzenia. No ciężko się nie uśmiechnąć czytając te Szymonowe zapiski...

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia