zamknij
Strona główna » Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Nowy sponsor wyprawy - Mitcom Electronic

Firma Mitcom Electronic zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę. Przekazano nam antenę wraz z okablowaniem, dzieki której zwiększy się zasięg naszego radia VHF. Antena zostanie zamontowana na topie masztu.

 

 

Serdecznie dziekujemy za wsparcie i zapraszamy do zapoznania sie z produktami firmy Mitcom Electronic 

antena

Mitcom Electronic gave us a useful gift - aerial with cable to our Marine Radio VHF . Aerial will turn up reach of radio. We mount it on top of mast. More information about Mitcom Electronic in website

brożka, 2012-09-29
Więcej w temacie: Aktualności

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Zaginął nam gdzieś finisz pokonywania Atlantyku. Ale nadrabiamy i publikujemy, żeby nadrobić!

Hmm czyżbym wyprzedził 20 m katamaran? Wieczorem wyjechał mi przed dziobem z lewej burty. Płynął baksztagiem pod pełnymi żaglami, tak około 1 węzła szybciej niż ja. Rano pojawił się z prawej na drugim halsie…. za moja rufą :)

Czas się w końcu ruszyć, zapomniałem już jak morze wygląda :) Według zaplanowanej trasy do zrobienia jest 1212 mil. Do tego zakładam optymistycznie oczywiście, 10 dni żeglugi. Czyli ponad 120 mil na dobę. Wiać ma tak jak Puffin lubi czyli mocno i od tyłu, wiec szanse są spore.

Szymon dotarł do Panamy
brożka, 17 marca 2015

Szymon po 9 dniach i 23 godzinach żeglugi dotarł 17 marca 2015 do Panamy. Zakotwiczył w Portobelo w którym przejdzie pierwszą odprawe i zrobi reaserch co do Kanału Panamskiego. Warunki pogodowe, które miał w ciągu ostatnich dni były trudne, a wiatr osiągał momentami prędkość 60 węzłów.

Kolosowy weekend w Gdyni zakończył się wczoraj oficjalną galą wręczenia najważniejszych polskich nagród podróżniczych- Kolosów. Z dumą chwalimy się, że Kaśka i Brożka nie wróciły do domu z pustymi rękami.

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia