zamknij
Strona główna » Załoga

Załoga

Zew Oceanu - Brożka i Ozi 

 Jesteśmy parą młodych ludzi, których największą życiową pasją jest żeglarstwo. Pracujemy szkoląc adeptów tej sztuki, remontując jachty, prowadząc rejsy. Ponadto nie boimy się spełniać swoich marzeń. Dlatego powstał Zew Oceanu. To pomysł na realizację naszych żeglarskich planów. Takich jak zakończony juz projekty "Setka przez Atlantyk ",  "Islandia 2014" czy samotny wokółziemski "Maxus Solo Around".    Równoczesnie pragniemy udowodnić, że żeglarstwo to sport bezpieczny i nie musi być wcale kosztowny.

Coś o nim
2012-02-29

Szymon Kuczyński

Żeglarz, instruktor, szkutnik, kurier rowerowy, miłośnik pokonywania długich dystansów. Pływał na statkach, prowadzi rejsy turystyczne i szkoleniowe w różnych częściach świata, przeprowadza jachty, jest instruktorem na obozach i rejsach szkoleniowych. Druga pasją Szymona jest kolarstwo.

Więcej w temacie: Załoga
Coś o niej
2012-02-29

Dobrochna „Brożka” Nowak,

Żeglarz, instruktor, geograf. Żeglarstwem obciążona genetycznie. Kiedyś pasażer-berbeć pod maminym kapitańskim okiem. Dziś sternik morski i instruktor żeglarstwa.

Więcej w temacie: Załoga

W realizacji projektów do naszej ekipy dołączali również inni członkowie. W rejsie Setka przez Atlantyk miejsce na jednym etapie zajął Filip Sułkowski. Ponadto pomagali nam również Maciek Flanek i nieoceniona pomoc meteo - Maciek Sobolewski. Osoby te mimo, że z zewnątrz niewidoczne szerszemu gronu bardzo nam pomogły dlatego nie możemy o nich zapomnieć!

Więcej w temacie: Załoga
 

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia