zamknij
Strona główna » Załoga » Nasz Team w poprzednich projektach

Nasz Team w poprzednich projektach

O załodze rejsu Islandia - Dziewczyny na pokład

przeczytać można tutaj: http://www.zewoceanu.pl/Islandia/Zaloga-2

Filip Sułkowski

Budowniczy, armator i sternik 14 stopowego otwartopokładowego cruizera „Trinidad”. Członek wypraw Dinghy Baltic Passage i Dinghy Polar Expedition. Zasłynął z tego, że jako pierwszy obwąchał na scenie wyróżnienie przyznane w dziedzinie żeglarstwo na festiwalu Kolosy 2011. Z wykształcenia Architekt para się rysowaniem małych stworzonek (ale również owocków i landszaftów :) Rozpoczął budowę kolejnego małego cruizera (tym razem na Wielka Oceaniczną Wyprawę). Poszukuje sponsora gdyż zwierzątka, które kreśli są jeszcze zbyt małe na sfinansowanie jego ambitnych planów.

Maciej Sobolewski

Kapitan jachtowy szczególnie lubiący nudne Szkockie wybrzeża i ich atrakcje. W wolnych chwilach zajmuje się routingiem jachtów na wszystkich oceanach świata. Dzięki niemu omijaliśmy sztormy i bujaliśmy się w ciszach. Miał na nas czujne oko poprzez griby pogodowe.

Maciek również jest ręką na pulsie w czasie rejsu Maxus Solo Around i obserwuje sytuacje pogodowe które mogą spotka Szymona w czasie samotnegoi rejsu dookoła świata.

Adam Ender 

Żeglarz, instruktor, aktor i lingwista. Przy projekcie Call of the Ocean pomaga w angielskich tłumaczeniach notek prasowych oraz towarzyskich inicjatywach. Przy naszych projektach kończy specjalizację w tematyce żeglarskiej ;)

 

 

 

 

 

 

Ponadto przy budowie dzielnie asystowały nam ulubione czworonogi kontrolując i podnosząc na duchu :)

 

śp. Rosa                                          Rudzielec

  

Nuba                                        Bonifacy - Młody

brożka, 2013-06-26
Więcej w temacie: Załoga

« wróć do poprzedniej strony

Zobacz podobne tematycznie artykuły:

Coś o nim
2012-02-29

Szymon Kuczyński

Żeglarz, instruktor, szkutnik, kurier rowerowy, miłośnik pokonywania długich dystansów. Pływał na statkach, prowadzi rejsy turystyczne i szkoleniowe w różnych częściach świata, przeprowadza jachty, jest instruktorem na obozach i rejsach szkoleniowych. Druga pasją Szymona jest kolarstwo.

Coś o niej
2012-02-29

Dobrochna „Brożka” Nowak,

Żeglarz, instruktor, geograf. Żeglarstwem obciążona genetycznie. Kiedyś pasażer-berbeć pod maminym kapitańskim okiem. Dziś sternik morski i instruktor żeglarstwa.

Komentarze

Autor:
Twój komentarz:

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany

Partner główny

Patron honorowy

Newsletter

Podaj swój adres e-mail. Wyslemy Ci nowości i powiadomienia